BOZO - stave

Go down

BOZO - stave

Objavlja  Bozo on Tor Mar 20, 2012 9:05 am

Najprej vsem en velik pozdrav

Zvedel sem za ta forum in ker več ni kešbejbe, bo ta forum po mojem pravšnji za naslednico le te. Po daljši pavzi sem spet zalaufal stave, čeprav imam še en izpit za narest in verjetno ne bom toliko aktiven na začetku. Drugač pa srečno pri stavah. Very Happy
Bozo

Število prispevkov : 24

Nazaj na vrh Go down

Stava

Objavlja  Bozo on Tor Mar 20, 2012 10:36 am

Nekaj tekem sem sestavil skupaj, brez analiz, ker nimam časa, fuzbal je tako standard over 1,5 gola, pri košarki sem pa izbral iz ponudbe košev na BET 365 stavnici, neko skupno število košev, ki bi lahko bilo doseženo. Sploh pri Budučnosti mislim da so napačno izbrali over tip, ker mislim da bo veliko več košev, sploh iz strani španske ekipe, prav tako na tekmi Litve Rytas. Upajmo da gre čez, za pokrivat pa tako ne bo časa, ker sem popoldne na šihtu.

Srečno

Bozo

Nazaj na vrh Go down

Bonus

Objavlja  Bozo on Pon Dec 24, 2012 12:05 pm

Pozdravljeni Very Happy

Minilo je že kar nekaj časa, ko sem bil nazadnje na tej strani in sem malo ven padel iz tega trejdanja.
Zdaj sem se namreč po kakšnih 10 letih, ponovno registriral na stavnici bet-at-home, kjer sem imel star račun zaklenjen in sem zaradi bonusa odprl nov račun. Namesto 100 eurov bonusa sem dobil 50( ker sem samo 100 nakazal ob 50 %), ampak to ni važno zdej.
Zdej mi povejte kaj je najlažje bonus obrnit in bi prosil za kako tekmo ali stavo na gole ali kaj drugega. Obenem sem nakazal še 40 eurov na betfair kar bi moralo zadostovat za pokritje bonusa v kontra stavi od prvotno omenjene stavnice. Sicer bom še sam pogledal malo, čprav ta stavnica ni bogve kaj s ponudbami nikoli bila. Imam bolj malo časa, pišem diplomsko, avto drug (mogoče tud kar novega)kupujem in zdej bi rabil dodatno še nekaj denarja.Smile Prosim za kak predlog in prihajajočo tekmo danes ali v naslednjih dneh. Mogoče tudi hokej, ki ga imam sam najrajši, ampak je na BF slaba ponudba.

Hvala

P.S. Vidim da imam dost litereture za predelat odkar me ni bilo na forumu. Mogoče se sam spet lotim stave na 1 goal ali več na betfairu, ki mi je nazadnje spodletelo, pri kar lepi vsoti denarja.
Bozo

Nazaj na vrh Go down

Re: BOZO - stave

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh