CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

+4
kukuc
Klemen17
Luzork
Bozo
8 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Sob Mar 24, 2012 1:39 pm

No vsega lepega je 1x konec in tako sem naletel na 0. Gombak je odigral 0-0 in tako je 16 serija pripeljala na 0. Zdaj grem ponovno od začetka s 30 euri.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Luzork Sob Mar 24, 2012 2:39 pm

Luzork je napisal/a:
Čimveč krogov ti želim, jaz sem jih največ obrnu 16.

Kot bi bilo ukleto... Twisted Evil NO COMMENT!
Luzork
Luzork

Število prispevkov : 154
Join date : 06/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Sob Mar 24, 2012 2:40 pm

Uf pa res Very Happy

Ekipa ki dosega full golov je zatajila. Kaj češ tako je, gremo od začetka. Smile
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Luzork Sob Mar 24, 2012 2:50 pm

Tako je, naprej je treba....., tud to mora priti, na koncu pa se vedno nekak obrne na bolje! Good luck! Razz
Luzork
Luzork

Število prispevkov : 154
Join date : 06/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  joze1 Sob Mar 24, 2012 4:34 pm

Hahaha, sem danes tudi jaz testiral ta sistem in prva tekma Chelsea-Tottenham 0:0 Shocked Brez besed Smile
joze1
joze1

Število prispevkov : 10
Join date : 22/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Orlaya Sob Mar 24, 2012 6:05 pm

Upal sem, da bo Božotu uspelo.... ampak žal. Res je vse v statistiki; govorili smo o tem, da na cca. 7% takšnih tekem ni gola. In 7% od 16 je točno 1. Le vprašanje časa je, kdaj naletimo na tako tekmo. In tudi jaz sem danes hotel staviti lay 0:0 na tekmi Chelsea - Tottenham, a sem si premislil, ker sem na tekmi, kjer igra Chelsea do zdaj še vedno izgubil in to ne glede na to, kaj sem stavil.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Miha Pon Mar 26, 2012 10:58 am

hmm.. zakaj pa nebi recimo dal vse tiste tekme, ki jih imaš v dnevu namen staviti over 0,5 dal na kombi listek, in imel kvoto recimo okoli 1,3..šansa je čisto ista, dobiš lahko več, zgubiš pa isto vse če katera zajebe kot če bi stavil na tekmo kot single..
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Pon Mar 26, 2012 11:26 am

Razmišljaš že prav, ampak če se ne motim, Betfair stavnice tega ne ponuja, razen v živo vsako tekmo posebej. Ostale navadne, ki pa to ponujajo, so pa že v štartu veliko prenizke kvote.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Luzork Pon Mar 26, 2012 12:50 pm

Bozo je napisal/a:........Betfair stavnice tega ne ponuja, razen v živo vsako tekmo posebej.......

Božo, BF ponuja le Correct Score in sicer ne na vseh tekmah ampak je treba poiskat. Pokriti so velike tekme, Španci, Angelži, Nemci,...
Ta ticket je bil sestavljen na BF: LINK (ticket 8 Lay CS)

GL! hand
Luzork
Luzork

Število prispevkov : 154
Join date : 06/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Pon Mar 26, 2012 1:01 pm

Luzork je napisal/a:
Bozo je napisal/a:........Betfair stavnice tega ne ponuja, razen v živo vsako tekmo posebej.......

Božo, BF ponuja le Correct Score in sicer ne na vseh tekmah ampak je treba poiskat. Pokriti so velike tekme, Španci, Angelži, Nemci,...
Ta ticket je bil sestavljen na BF: LINK (ticket 8 Lay CS)

GL! hand


Ja res je, preveč funkcij oz. variant je glede teh golov in nisem razmišljal, da lahko tud lay 0-0 odigram Smile
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  - Page 2 Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu