CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GeeksToy

5 posters

Go down

GeeksToy Empty GeeksToy

Objavlja  mackon Tor Maj 15, 2012 12:21 pm

GeeksToy se po novem plača. Ali ga je že kdo kupil .? Meni je super in ga mam namen kupit.Ali mogoče od vas starih borcev priporoča kater drug program in zakaj?Meni je ta še najbol pregleden
mackon
mackon

Število prispevkov : 74
Join date : 06/03/2012

Nazaj na vrh Go down

GeeksToy Empty Re: GeeksToy

Objavlja  Miha Tor Maj 22, 2012 12:49 pm

Jaz se pa glih na temu nič ne znajdem, niti ga ne znam uporabljati Embarassed nisem se ravno veliko ukvarjal z njim..

Zakaj pa je toliko boljši kot npr. če tradaš prav na Betfairu?
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

GeeksToy Empty Re: GeeksToy

Objavlja  mackon Tor Maj 22, 2012 3:27 pm

Več stvari lahko naenkrat trejdaš.Malo je nepreglden tudi men še nagaja .Ostali programi so še dosti bol nepregledni vsaj za mene
mackon
mackon

Število prispevkov : 74
Join date : 06/03/2012

Nazaj na vrh Go down

GeeksToy Empty Re: GeeksToy

Objavlja  dejrum Pet Nov 02, 2012 2:27 pm

Rabim pomoč, in sicer si hočem nabavit geeka. Vpraša me po uporabniškem imenu in geslu za forum, mu napišem nato pa tole: You have not yet linked your Betfair account with your forum account. To do so, you need to login to the Toy and link your accounts.
Ma kdo kakšno idejo, rad bi jim dal dnar pa ne morem Smile
dejrum
dejrum

Število prispevkov : 17
Join date : 23/03/2012
Kraj : mb

Nazaj na vrh Go down

GeeksToy Empty Re: GeeksToy

Objavlja  mija05 Sob Nov 03, 2012 10:46 am

dejrum je napisal/a:Rabim pomoč, in sicer si hočem nabavit geeka. Vpraša me po uporabniškem imenu in geslu za forum, mu napišem nato pa tole: You have not yet linked your Betfair account with your forum account. To do so, you need to login to the Toy and link your accounts.
Ma kdo kakšno idejo, rad bi jim dal dnar pa ne morem Smile
Zdravo, kolko vem problem nastane zaradi uporabniškega imena kateri je enak na forumu GT in Betfaira, ta dva imena ne smeta bit enaka in če imaš kaj takega ,boš moral pisat za spremembo uporabniškega imena na GT ali Betfair. Za kakšen drugi problem ne vem.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

GeeksToy Empty Re: GeeksToy

Objavlja  pe37ter Sre Nov 28, 2012 8:31 am

Nisem še preizkusil nobenega programa, vedno vse delam direkt prek betfair-a.
Imajo ti programi kake dodatne funkcije ali je zgolj preglednost boljša, ker imaš vse na istem mestu in ne rabiš skakat iz tekme na tekmo?

Je npr možno kaj takega?
Trenutna situacija je denimo: BACK 2,3 LAY 2,34. Nastaviš stavo LAY 2,28. In potem bi rabil if stavek, da naj vplača BACK 2,30 po tem, ko je bilo vplačano LAY 2,28.
pe37ter
pe37ter

Število prispevkov : 27
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

GeeksToy Empty Re: GeeksToy

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu