CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Betfair ne dela!

2 posters

Go down

Betfair ne dela! Empty Betfair ne dela!

Objavlja  PHOBiA Čet Nov 22, 2012 11:00 pm

Majkemi, se je komu že zgodilo, da bi, ko imaš veliko stavo v igri, Betfair crknil? Smile Sem mel par stotakov v igri na tekmi PSV - Dnipro. Potem pade gol in kar naenkrat se kvote več ne vzpostavijo niti ni možno plasirati nobenega zneska, vsakih par minut je pisalo suspended... Surprised Sem mislil, da se bom ubil. Pa brez denarja na drugih stavnicah sem bil, sem pa zaradi nakupa preko spletne trgovine že dosegel limit na Visi, tako da nakazilo ni bilo mogoče. duh

No, situacijo sem nato rešil tako, da mi je frend nakazal na moneybookers in mi rešil vložek, v bistvu sem mel še nekaj profita.

V takih primerih bi po mojem mnenju moral Betfair vsakemu vrniti vložek na tisti tekmi nazaj, ker zaradi njihovih problemov se potem človek lovi in živcira, po možnosti še zgubi denar kis
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

Betfair ne dela! Empty Re: Betfair ne dela!

Objavlja  pe37ter Sob Jan 12, 2013 3:05 pm

vam dela betfair?
pe37ter
pe37ter

Število prispevkov : 27
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

Betfair ne dela! Empty Re: Betfair ne dela!

Objavlja  pe37ter Čet Apr 25, 2013 1:24 pm

Zadnje čase opažam, da je kar pogosto, da je stran www.betfair.com nedosegljiva. So za to krive posodobitve ali imajo kake druge težave?
Če so razlog posodobitve - imajo na betfair-u kje objavljeno kdaj bodo delali posodobitve in bo stran nedosegljiva?

Včeraj sem prišel ob polnoči domov in sem po nekje ob 1h hotel pogledat na betfair (kako kaj kaže - ker zadnje čase še samo trajdam) in mi ni odprlo strani. Vse druge spletne strani so mi normalno delovale.

Pa tudi ob sobotah ob 16h ali pa malo čez (v času, ko je največ tekem v Angliji) pogosto zašteka. Ampak tu je kriva prezasedenost strežnika.

So pa ti izpadi velik problem pri trajdanju.
pe37ter
pe37ter

Število prispevkov : 27
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

Betfair ne dela! Empty Re: Betfair ne dela!

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu