CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Miha's Tickets...::

+24
luky
mija05
špricer
smilesp
thor
PHOBiA
BetTraderManiac
nevtro
mmaestro
Klemen17
GKeko
Pikos
Admin
scotch87
kyzo10
100jko
player178
Orlaya
tomzi
joze1
donmare
mackon
Luzork
Miha
28 posters

Stran 4 od 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  100jko Sob Maj 26, 2012 12:16 pm

Naj še nekaj povprašam. Kako je kaj z DonMaretom. Vsakodnevno sem spremljal njegovo igranje in varovanje na sedaj pokojni strani cashbaby.org sedaj pa vidim da ga ni več na spregled. Vidim da pa še vedno objavlja poste na blogspotu. A mi lahko kdo pove kaj pomeni GC na njegovih postih? A je to način njegovega igranja? A je kdo mogoče plačal za njegovo storitev kjer ti preko messengerja narekuje varovanja posameznih tekem in listkov? Odločam se namreč da bi poizkusil še z njegovimi varovanji in njegovo pomočjo pa me zanima če ima kdo že kake izkušnje s tem?

Že vnaprej se zahvaljujem za odgovor.
100jko
100jko

Število prispevkov : 9
Join date : 14/05/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Sob Maj 26, 2012 6:15 pm

Brez zamere, ampak si totalno falil temo..Saj ima tukaj odprto svojo ane?!

Ampak ok, da ti odgovorim, tudi jaz ne vem kaj je GC, in tudi ne poznam nobenga ki je plačal za ta varovanja.
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Sob Jun 02, 2012 8:47 am

::Sobota, 2.6.::30€; Payout: 142,5€

England v Belgium - Over/Under 1.5 Goals (Backing Over 1.5 Goals @ 1.31)::45€
Spoiler:
Portugal v Turkey - Over/Under 1.5 Goals (Backing Over 1.5 Goals @ 1.28)
Bolivia v Chile - Over/Under 1.5 Goals (Backing Over 1.5 Goals @ 1.34)::34,4€
Spoiler:
Vejle BK Kolding v Roskilde - Over/Under 2.5 goals (Backing Over 2.5 Goals @ 1.53)
Norway v Croatia - Over/Under 1.5 Goals (Backing Over 1.5 Goals @ 1.36)

Odds:4.75

34,4€ + 45€ - 30€ Stake=49,4€
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Ned Jun 03, 2012 10:57 am

::Nedelja, 3.6.::30€; Payout: 140,94€

South Africa - Ethiopia >1,5 1.20
Spain - China >2,5 1.25::69,1€
Spoiler:
Estonia - Lithuania > 1,5 1.35::95€
Spoiler:
Brazil - Mexico >2,5 1.60
Bærum - Start >2,5 1.45

Odds:4.7

69,1€ + 95€ - 30€ Stake=134,1€


Nazadnje urejal/a Miha Ned Jun 03, 2012 9:57 pm; skupaj popravljeno 5 krat
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  100jko Ned Jun 03, 2012 1:45 pm

Vsekakor mislim, da moreš konstanto spremljat celotno tekmo.

Najslabši scenarij bi bil definiivno rezultat 4:0. V tem primeru izgubiš vse vložke.

Kako bi pa odreagiral s stavami če bi bil rezultat v 20 minuti že 2:0?
100jko
100jko

Število prispevkov : 9
Join date : 14/05/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Ned Jun 03, 2012 3:29 pm

4:0, če med tekmo vidiš da obstaja možnost, pri npr. 1:0 ali 2:0, lahko hitro po visoki kvoti še ujameš CS 4:0..In z manjšim vložkom delno tudi to varuješ, če se vse zelo hitro odvija.

Če pa bi bilo do 20min že 2:0, bi vsekakor postavil Lay na Over 2.5 ter se tudi prestavil na CS Home 2 market, kjer bi postavil Lay na AU, saj bi bila zaradi hitrega padanja golov kvota nižja..Lahko pa bi seveda tudi še počakali na nadaljne zadetke.
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  mackon Ned Jun 03, 2012 6:10 pm

Dober ti tole šibaš Miha SVAKA ČAST
mackon
mackon

Število prispevkov : 74
Join date : 06/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Pon Jun 04, 2012 8:28 am

::Ponedeljek, 4.6.::30€; Payout: 112,35€

Hungary - Republic of Ireland Pick: Over 1,5 1.35::74,1€
Spoiler:
FC KooTeePee - JIPPO Pick: Over 1,5 1.28
Landskrona BoIS - Ljungskile SK Pick: Over 2,5 1.72::64,5€
Spoiler:
IFK Värnamo - Östers IF Pick: Over 1,5 1.26

Odds: 3.74

74,1€ + 64,5€ - 30€ Stake=108,6€


Nazadnje urejal/a Miha Pon Avg 13, 2012 1:28 pm; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  player178 Tor Jun 05, 2012 7:37 am

Še mal pa boš iz varovanja več ven dobil ko s ticketa Very Happy
player178
player178

Število prispevkov : 16
Join date : 27/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Tor Jun 05, 2012 12:17 pm

::Torek, 5.6.::30€, Payout: 115,6€

Faroe Islands (U21) - Serbia (U21) Pick: Over 2,5 1.42
Spoiler:
FC Vestsjælland - Blokhus FC Pick: Over 2,5 1.35
Sweden - Serbia Pick: Over 1,5 1.34::10€
Spoiler:
France - Estonia Pick: Over 2,5 1.50::68,4€
Spoiler:

Odds: 3.85

68,4€ - 10€ - 30€ Stake=28,4€


Nazadnje urejal/a Miha Tor Jun 05, 2012 8:57 pm; skupaj popravljeno 3 krat
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Tor Jun 05, 2012 12:22 pm

player178 je napisal/a:Še mal pa boš iz varovanja več ven dobil ko s ticketa Very Happy

Sej tega si želim in mi je to sanjski cilj icon_mrgreen če bi konstantno uspevalo tudi ob zgubljenemu ticketu ven dobit skoraj toliko kolikor bi dobil z dobljenim ticketom..Sam do tega je še delč Very Happy Ampak sej počas pa bo!

Drugač pa ja, hočm dosečt to, da je možno ob zgubljenem ticketu fajn zaslužit, če pa gre tekma čez, pa ta strošek dobit nazaj.
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Orlaya Čet Jun 07, 2012 9:41 am

Miha, glede na tvoje objave sklepam, da poleg varovanja tudi osnovni ticket sestaviš na Betfairu. Zadnji teden bolj podrobno spremljam kvote tudi drugod in sem začel osnovni ticket sestavljati na Pinnaclu.

Primer tekme Botafogo RJ v Cruzeiro, ki bo na sporedu jutri zjutraj ob dveh.

Multiple kvote na Betfairu (back):
Botafogo RJ - 1,83
Cruzeiro - 4,33
The Draw - 3,61

Fixed odds (za multiple stave) na Betfairu (to majo zdaj po novem)
Botafogo RJ - 1,80
Cruzeiro - 4,00
The Draw - 3,40

Pinnacle sports
Botafogo RJ - 1,87
Cruzeiro - 4,48
The Draw - 3,71

Jasno je, da so kvote na Exchange Odds na BF bistveno višje. Ni mi pa jasno, zakaj se kvote na Betfairu za multiple stave razlikujejo. Morda je to zato, ker ti na multiple stavah kljub temu, da staviš direktno proti njim, na dobitek vzamejo provizijo. Morda kdo ve, če jo na Fixed odds tudi (nimam izkušenj)?

Kakorkoli že. Če za primer teoretično vzamemo tri take tekme in sestavimo ticket, dobimo:

BF multiple:
1,83*1,83*1,83=6,13
vložek 30€, morebiten dobitek 153,9€, minus provizija = 146,20€

BF fixed odds
1,8*1,8*1,8=5,83
vložek 30€, morebiten dobitek 144,90€ (glede na to, da je zgoraj zelo podoben dobitek, morda tu res ne vzamejo provizije in so zato kvote različne)

Pinnacle
1,87*1,87*1,87=6,53
vložek 30€, morebiten dobitek 165,9€

Zadnji znesek je skoraj 15% večji od morebitnega dobitka na ticketu na BF. Glede na moje izkušnje je to kar precej in omogoča veliko lažje varovanje na Betfairu v živo.

Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Pet Jun 08, 2012 10:29 am

To je že zelo velika razlika ja! Ampak jaz listek navadno napišem na Gamebookers. Vsaj do sedaj sem, ker mi je blo res všeč, sedaj so pa stran spremenili in mi je totalno nepregledna..Tako da moram začeti na kakšni drugi stavnici. Na Betfairu ga redko.

Pri Pinnaclu mi pa tudi ni nič jasno?! Very Happy Malo je nepregleden, pa tudi ne vem kako multiple listek sestaviš. Vidim pa da imajo kar visoke kvote..
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Orlaya Sob Jun 09, 2012 9:27 am

Meni je Pinnacle všeč tudi zaradi tega, ker imajo izredno hitra izplačila - v roku nekaj minut. To mi pride prav predvsem takrat, ko je celoten ticket dobljen in se denar prestavi na Pinnacle, večina denarja pa je ponavadi na Betfairu. Tako v tistih redkih primerih, ko je dobljen ticket, denar v roku 10-ih minut spravim nazaj na Betfair, tam ga pustim le za nadaljevanje...

Ko se prijaviš z uporabniškim imenom in geslom, se pojavi možnost Parlays/Accumulators, na katero klikneš, nato obkljukaš na primer vse nogometne lige, ki so na voljo, klikneš continue in potem obkljukaš kar pač želiš, greš naprej in staviš.

Od začetka je res nepregledno, ko pa se navadiš, je super za multiple listke.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Pikos Sob Jun 09, 2012 7:54 pm

Najprej vsem pohvala za lep in zelo uporaben forum. Sam se tudi že precej časa ukvarjam s stavami, vsaj dve leti tudi že na Betfairu, sem pa začetnik pri varovanju. Spremljam tvojo temo in vidim, da si zelo uspešen. Hvala, ker objavljaš svoje trgovanje, zagotovo je to marsikomu v pomoč.

Prečesal sem splet podolgem in počez in kolikor sem ugotovil, gre pri varovanju ves čas za en in isti način. Vendar pa je kljub videzu preprostosti potrebno nekaj sreče, zagotovo pa tudi znanja. Nekje sem bral, da je najbolj pomembno, da se izide prva tekma na listku - če se to zgodi, že imamo denar (npr. stavimo na ekipo A in ta doseže prvi gol). V nadaljevanju se potem le še odločimo, za večje ali manjše tveganje oz. večji ali manjši dobiček.

Ker se mi zdi to ključnega pomena, bi rad vprašal po načinu izbire in varovanja prve tekme. Je potrebno prvo tekmo dati tako, ki bo "zagotovo" šla skozi? Kaj pa če ne gre? Ali potem poskušamo s polovičnim reševanjem, morda le polovico vložka na ticket? To je tisto, kar me najbolj bega. Če kot prvo tekmo na listku stavimo npr. na ekipo A, gol pa doseže ekipa B recimo po 20 minutah tekme... kaj sedaj? Kvota na ekipo A je močno zrasla, če jo layamo, nismo nič naredili.... Lepo prosim za nasvet.
Pikos
Pikos

Število prispevkov : 5
Join date : 09/06/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Pon Jun 11, 2012 8:32 am

Pozdravljen! Sigurno je tako da je potrebna tako sreča kot znanje, oz. izkušnje, pa tudi poznavanje ekip in spremljanje tekme. S tem smo že veliko naredili.Glede prve tekme, jaz načrtno ne postavljam na prvo mesto tekmo, ki naj bi šla lažje čez..Je pa res da včasih prvo tekmo varujem samo do vložka. Ker če gre potem npr. že prva mimo, lahko napišem še en listek..Ti pa žal ne morem nič povedati glede varovanja če staviš na zmago določene ekipe, ker jaz to res redko postavim na listek..Ampak mislim da bi se dalo, če bi ekipo takoj na začetku tekme Layal A. Strošek za ta lay pa bi lahko probal dobiti nazaj na CS Marketu, kjer bi postavil Back na rezultate, ki predstavljajo zmago ekipe A. Mogoče kaj v tej smeri..
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Pon Jun 11, 2012 8:42 am

Orlaya je napisal/a:Meni je Pinnacle všeč tudi zaradi tega, ker imajo izredno hitra izplačila - v roku nekaj minut. To mi pride prav predvsem takrat, ko je celoten ticket dobljen in se denar prestavi na Pinnacle, večina denarja pa je ponavadi na Betfairu. Tako v tistih redkih primerih, ko je dobljen ticket, denar v roku 10-ih minut spravim nazaj na Betfair, tam ga pustim le za nadaljevanje...

Ko se prijaviš z uporabniškim imenom in geslom, se pojavi možnost Parlays/Accumulators, na katero klikneš, nato obkljukaš na primer vse nogometne lige, ki so na voljo, klikneš continue in potem obkljukaš kar pač želiš, greš naprej in staviš.

Od začetka je res nepregledno, ko pa se navadiš, je super za multiple listke.

Ja tako hitra izplačila pa res ogromno pomenijo! To pogrešam pri ostalih, ker včasih ko si denar prestavljam iz stavnice na BetFair traja cel dan, in če nimaš rezerve ti ne ostane drugega kot da počakaš..To je res super ja!

Sem pa malo bolj podrobno pogledal tale Pinnacle, in vidim da so res kar občutno višje kvote pri večini tekem..
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Pikos Pon Jun 11, 2012 9:18 am

Miha je napisal/a:Pozdravljen! Sigurno je tako da je potrebna tako sreča kot znanje, oz. izkušnje, pa tudi poznavanje ekip in spremljanje tekme. S tem smo že veliko naredili.Glede prve tekme, jaz načrtno ne postavljam na prvo mesto tekmo, ki naj bi šla lažje čez..Je pa res da včasih prvo tekmo varujem samo do vložka. Ker če gre potem npr. že prva mimo, lahko napišem še en listek..Ti pa žal ne morem nič povedati glede varovanja če staviš na zmago določene ekipe, ker jaz to res redko postavim na listek..Ampak mislim da bi se dalo, če bi ekipo takoj na začetku tekme Layal A. Strošek za ta lay pa bi lahko probal dobiti nazaj na CS Marketu, kjer bi postavil Back na rezultate, ki predstavljajo zmago ekipe A. Mogoče kaj v tej smeri..

Zdravo. Kot pišeš in kot tudi vidim iz tvojih objav, v glavnem uporabljaš back over 1.5. Kako začneš z varovanjem prve tekme na listku (back over 1.5). Ali pokrivaš z back CS 0:0 ali katerim drugim rezultatom ali počakaš in upaš na čimprejšnji gol, da kvota pade in potem v miru prodaš?
Pikos
Pikos

Število prispevkov : 5
Join date : 09/06/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Pon Jun 11, 2012 11:11 am

Čisto odvisno od tekme..Če pričakujem da bo šlo brez težav čez, potem počakam, če do polčasa ni zadetkov postavim Back na 0:0 in Lay na Under 2.5..Če pa na tekmi ne kaže ravno na zadetke, pa še malo počakam in čez 10-15 min lahko postavim že ugoden Lay Under 1.5, če so kvote dovolj nizke..
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Pikos Pon Jun 11, 2012 4:31 pm

Res ti hvala za tvojo pripravljenost pomagati. Mad
Ampak še nekaj mi ni jasno. Praviš, da počakaš 10-15 minut in če ne diši ravno po zadetkih, postaviš že ugoden lay under 1.5.... kar pomeni isto kot back over 1.5. Torej še dodatno povečaš stavo, da v primeru gola pokriješ več? Po drugi strani pa povečaš izgubo v primeru, da golov ni... S kolikšnim zneskom pa greš v to?
Pikos
Pikos

Število prispevkov : 5
Join date : 09/06/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Pon Jun 11, 2012 6:48 pm

No poglejva, recimo da je polčas 0:0, in da do sedaj nismo varovali nič, ker smo pričakovali zadetke, na tekmi pa se dogaja ravno obratno, torej nič Very Happy Ob polčasu (ali pa raje v 35-40 min, saj se kvota 5 min pred polčasom včasih kar občutno razlikuje kot kvota ob polčasu na CS marketu), postavimo Back CS 0:0 po kvoti pribl. 5.4. za 25€, kar nam prinese 110€. Potem počakamo npr. 10-15 min drugega polčasa, ter postavimo Lay Under 1.5, s kvoto npr. 1.35 za 100€, kar nas stane 35€. Takrat pa po 10€ stavimo tudi na CS 1:0 in 0:1 oz. toliko, da imamo tudi na teh dveh izidih minimalen dobiček. Potem pa glede na potek tekme prilagajamo CS Market na izidih 1:0 in 0:1. Namreč če zadetek hitro pade, postavimo Back na tisti izid v taki višini, da pokrijemo strošek za Lay Under 1.5 in strošek ticketa, če ostane slučajno 1:0. Če pa pade še en zadetek gre ticket naprej, od 100€ ki smo jih prejeli zaradi Lay Under 1.5 pa odštejemo zneske, ki smo jih porabili na CS Marketu. Upam da je razumljivo? Opcij je več, veliko pa je tudi odvisno od tega koliko smo pripravljeni tvegati. Kar je pa tukaj zelo pomembno je to, da če do 60-70 min zadetka še ni, takrat moramo nujno pokriti izid 1:0 in 0:1, kajti če pade zadetek dokaj pozno, bo kvota na tistem rezultatu zelo nizka, kar pomeni da se bomo težko rešili. Tako da ja, pravzaprav podprem isto kar imam na ticketu, vendar pa ne bomo povečevali izgube, saj bomo pokrili rezultate na CS Marketu.
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Pikos Pon Jun 11, 2012 7:00 pm

Super, sicer je razumljivo, vendar moram tole malo naštudirati, potem bom pa verjetno še kaj moral vprašat. Hvala.
Pikos
Pikos

Število prispevkov : 5
Join date : 09/06/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Pikos Tor Jun 12, 2012 11:48 am

Tole je zelo dobra strategija, a vendarle me zanima še nekaj. Kaj storiš, če ti v času od takrat, ko si postavil back 0:0 do takrat, ko nameravaš postaviti back 1:0, back 0:1 in lay under 1.5, pade gol? V tem primeru imaš 25€ izgube na CS 0:0. Potem postaviš vse do višine listka na back aktualen rezultat (1:0 ali 0:1)? Lay under 1.5 verjetno v tem primeru ne gre več, ker je kvota previsoka. Daš lay under 2.5?

Razmišljal sem, da bi že v začetku postavil manj denarja na CS 0:0. Se pravi namesto 25€ na kvoto cca. 5.4, bi dal le 6€ na kvoto cca. 12, potem bi pa po potrebi dodal še npr.10€ po kvoti 5.4. Ostalo pa tako kot si napisal. Kaj praviš?
Pikos
Pikos

Število prispevkov : 5
Join date : 09/06/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Miha Sre Jun 13, 2012 12:45 pm

Ja pomembno je to da probamo čim bolj zmanjšati čas med Back CS 0:0 in Lay Underjem, odvisno pa do tekme kako poteka, ter seveda koliko smo pripravljeni tvegati. Pa tudi odvisno od gibanja kvot..Včasih je dovolj že 5 min pa pokrijemo po veliko boljših kvotah..Če pa se zgodi da nam vmes pade zadetek, je potem najboljše, da postavimo Lay Under 2.5. Za naprej pa potem potrebujemo nekaj sreče. Lahko da bo hmalu dosežen še en gol, in z Lay Over 2.5 bomo potem pokrili razliko 25€, če pa predvidevamo da zadetkov ne bo veliko, lahko postavimo Lay Over 1.5 in potem še back 2:0 in 1:1. V glavnem lahko se izvlečemo če nam zadetek pade vmes, je pa tudi možnost da bomo končali z minusom. Seveda lahko pa narediš tudi tako kot si rekel, postaviš že na začetku nekaj na Back 0:0, pa potem manj, če je še vedno 0:0 polčas. Če pa pač gre že prvi polčas čez je pa tudi izguba majhna, npr 5-6€.
avatar
Miha

Število prispevkov : 127
Join date : 26/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  GKeko Sre Jun 13, 2012 8:58 pm

Pikos je napisal/a:
Razmišljal sem, da bi že v začetku postavil manj denarja na CS 0:0. Se pravi namesto 25€ na kvoto cca. 5.4, bi dal le 6€ na kvoto cca. 12, potem bi pa po potrebi dodal še npr.10€ po kvoti 5.4. Ostalo pa tako kot si napisal. Kaj praviš?

Probaj 1x al pa 2x samo na papir pisat kako tekmo in spremljaj potek. Kr ta CS 0:0 na začetku polcajta zna do 30min ostat tak, potem pade ponavadi kak gol... tak da se ti splača prodat ko pade kvota iz 12 na 7 al 8. Pač maš minimalen profit.
GKeko
GKeko

Število prispevkov : 17
Join date : 29/03/2012

Nazaj na vrh Go down

::Miha's Tickets...:: - Page 4 Empty Re: ::Miha's Tickets...::

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 4 od 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu