CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kaj mislite

+24
kume
Admin
Klemen17
BetTraderManiac
memphis
Luzork
3palme
Mammuth
pe37ter
Ofcajt
joze1
jovica1969
Buco78
Orlaya
player178
guess
thor
Renof
PHOBiA
mija05
smilesp
greece007
nevtro
dejrum
28 posters

Stran 5 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Čet Nov 15, 2012 10:35 am

Sistem ni enak kot prematchtrading, pa tudi težavo o kateri piše Ofcajt zgoraj se da rešiti. Sistem je res dober, res pa je, da deluje le ob strogi disciplini.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  tarpeter Čet Nov 15, 2012 10:38 am

In kako rešiš to težavo?
tarpeter
tarpeter

Število prispevkov : 6
Join date : 19/08/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Čet Nov 15, 2012 10:56 am

Če gre za scalping kvote še ne pomeni, da so sistemi enaki. Kake bedarije pišete to.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Čet Nov 15, 2012 11:01 am

Mislim, da so razne take podrobnosti o katerih se sprašujemo stvar zaščite sistema. Mislim to, da ni vse napisano v sistemu, ker se pač prosto širi, dobiš pa odgovor na mail, če vprašaš. Lahko, da se motim, a za tako uspešnost, kot jo ima avtor, verjetno potrebuješ precej znanja in izkušenj. Se pa zagotovo da. V glavnem je še veliko dela, preden pride uspeh. Glede na opisano težavo, je stvar taka, da kot vem, on stavi in če vidi, da kvota raste, proda z manjšo izgubo, nato pa stvar ponovi pri povišani kvoti. Tako pokrije minus, pa še nekaj zasluži. Po mojem to razloži tudi nihanja pri dobitkih od malo, manj kot evro, pa do tam okoli 10 eur. Ni vse v sistemu, ki ga prebereš, to govorim že od začetka, potreben je tudi suport.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Čet Nov 15, 2012 11:03 am

In kot je rekel PHOBiA: večino igralcev, ki poskušajo na ta ali kak drug način zaslužiti, pokoplje nedisciplina.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  thor Čet Nov 15, 2012 11:15 am

no mojstra renof pa phobia pa razložita razliko med tem zlo slavnim sistemom in prematchtradingom...
thor
thor

Število prispevkov : 16
Join date : 29/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Čet Nov 15, 2012 11:21 am

Sem ti že napisal.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Ofcajt Čet Nov 15, 2012 11:28 am

Renof je napisal/a:Mislim, da so razne take podrobnosti o katerih se sprašujemo stvar zaščite sistema. Mislim to, da ni vse napisano v sistemu, ker se pač prosto širi, dobiš pa odgovor na mail, če vprašaš. Lahko, da se motim, a za tako uspešnost, kot jo ima avtor, verjetno potrebuješ precej znanja in izkušenj. Se pa zagotovo da. V glavnem je še veliko dela, preden pride uspeh. Glede na opisano težavo, je stvar taka, da kot vem, on stavi in če vidi, da kvota raste, proda z manjšo izgubo, nato pa stvar ponovi pri povišani kvoti. Tako pokrije minus, pa še nekaj zasluži. Po mojem to razloži tudi nihanja pri dobitkih od malo, manj kot evro, pa do tam okoli 10 eur. Ni vse v sistemu, ki ga prebereš, to govorim že od začetka, potreben je tudi suport.

Avtor mi pravi da vsako tekmo vedno stavi samo 1x! Torej nič ne ponavlja stav...
Ofcajt
Ofcajt

Število prispevkov : 7
Join date : 09/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  thor Čet Nov 15, 2012 11:31 am

dejstvo:

ob upoštevanju pravil lahko stavimo tudi pred začetkom tekme...
Lahko nekaj minut ali tudi več ur pred začetkom razlike ni.
thor
thor

Število prispevkov : 16
Join date : 29/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Čet Nov 15, 2012 11:40 am

Prematchtrading pa ta sistem ni enako pa se lahko na glavo postaviš.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Čet Nov 15, 2012 11:41 am

Ofcajt, če si to dobil tako konkretno informacijo, potem moja verjetno ne bo držala. Jaz sem tako samo sklepal iz vsega napisanega in se mi je zdelo smiselno.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  thor Čet Nov 15, 2012 11:44 am

seveda ni phobia Smile
thor
thor

Število prispevkov : 16
Join date : 29/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Čet Nov 15, 2012 12:28 pm

Prebiram vaše komentarje in vidim ,da se pojavljajo težave glede igranja,kaj igrati, katere opcije, katera kvota bo padala. Najprej moram napisati, da mi nikoli ne moremo vedet katera kvota bo padala v polčasu, to je čista tombola ampak je odvisno kako taktiko bomo izbrali. Nekateri igrajo na ta način čez celih 90 minut v presledkih, back- lay, back- lay vseh 90 minut ampak tako taktiko si lahko privoščijo samo dobro podkovani igralci, morajo poznat kako kvote delujejo v danem momentu v nulo, dosledno gibanje kvot žez celo tekmo. Kvote uravnava 90% računalniški sistem, 10% kvote uravnavajo igralci z ponudbo in povpraševanjem in če ni nikakeršne spremembe in ni ponudbe po večoj kvoti bo računalnik samodejno začel kvoto spuščat kakor se odmika tekma proti koncu. Če dobro opazijemo gibanje kvot, boste na večini opcijah opazili ,da se kvota pred spustom računalniškega vodenja vedno nekoliko dvigne in to so momenti katerih se večina igralcev poslužuje v živo vseh 90 minut igranja. Kadar ni sprememb na terenu in se tudi v ponudbi nič ne dogaja, bo računalnik sam kvoto prilagodil na čas igranja nekega dogodka in to lahko za 4 do 8 kvot bo spremmba. Računalnik uravnava kvote v povprečju vsakih 4 - 6 minut in če igralecu uspe ta moment zgrabit je profit neizbežen z takojšnjo prodajo ampak vseeno je rizik ,ker ob prodaji ali poradelitvi ne sme priti do spremembe. Taka taktika zahteva 100% zbranost, disciplino in predvsem zaznat moment padanje kvote katero bo računalnik izvršil kar je pa zelo težko ker je odvisno od tempa samemga dogodka in razmerje moči med nasprotnikoma.
Druga taktika je stavljanje v polčasu, ne moremo nekak napamet izkat in si mislit, aha ta kvota bi pa lahko padla, ne vemo katera kvota bo padla. Enostavno nastavimo kvoto na več opcija in čakamo katero bo nam vzelo in prodamo, vse druge opcije nam itak ne bo vzelo in prekinemo z ponudbo. V praksi pomeni , imamo dogodek kateri se začne polčas, rezultat je 1:0, imamo opcije under 2,5 gola, 3,5 gola ,4,5 gola in tako dalje, na vse pač nastavimo kvoto back. Primer kvota back under 2,5 gola nam kaže 2,32 in lay 2,30, nastavimo kvoto back na 2,34 in čakamo da jo nekdo kupi, nastavimo vse ostale markete in če imamo 3-4 markete odprte ni vrag da nam eno nekdo ne bo kupil, katero nam kupijo prodamo ,ostale itak nam niso kupili in prekinemo z ponudbo.Lp
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Čet Nov 15, 2012 12:50 pm

In še nekaj, na nekaj bi vas rad opozoril, kadar nekdo nekaj ponuja in prodaja bodite prepričani da obstajajo povezave za reklamo, in v debati pišejo kako je to super zadeva, sam sem jo kupil in deluje brezhibno itd. Tudi v tem primeru prodaje sem našel povezavo med avtorejem prodaje in članom foruma kateri je imel nalogo naredit dobro reklamo, tako ,da pozor v bodoče. Vem pod katerim imenom se skriva ta oseba ampak bom toliko fer, da jo ne bom razkril saj sedaj več ni pomembno. Morate vedeti, da sem elergičen na take prodaje in prodaje kvazi dobrih strategij nasploh, zakaj, ker dobro vem kaj je na Betfairu vse izvedljivo , na kaki način, koliko je tveganje, kaki čas potrebujemo, banko in še in še bi lahko našteval, za neko srategijo. Lp
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  joze1 Čet Nov 15, 2012 1:16 pm

Meni osebno ta strategija ne paše, je prevelik vložek za mali dobiček. Res je, da se gre
samo za nekaj minut, ko imamo odprto opcijo vendar nikoli ne veš zagotovo kako se stvar
obrne.
joze1
joze1

Število prispevkov : 10
Join date : 22/03/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Čet Nov 15, 2012 1:21 pm

@mija05, kako potem razlagaš screenshote na avtorjevem blogu? Jih ponareja ali kaj?
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  thor Čet Nov 15, 2012 1:56 pm

jst se podpišem pod mijo05 en pameten post
thor
thor

Število prispevkov : 16
Join date : 29/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Čet Nov 15, 2012 2:11 pm

Mija, super objava. Meni osebno sicer sistem ustreza, ker nisem pod pritiskom medtem, ko je v igri večji vložek in imam morebitno izgubo ves čas pod nadzorom. Sem pa v zadnjem času poskušal tudi tako kot pišeš, vmes med tekmo, back lay, back lay... To sicer deluje, a je vseeno malo zoprno, ker nikoli ne veš, kdaj bo gol, vse podatke pa dobivaš z zamikom.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Čet Nov 15, 2012 2:16 pm

Ena varianta, ki sem jo poskusil je lay na nizke kvote in sicer tiste, ki rastejo - npr. lay 1 goal or more in potem back. Stvar je v tem, da je povsem isto, če daš back 1,10 in potem lay 1,09 ali pa najprej lay 1,09 in nato back 1,10. Isti učinek, tveganje oz. vložek pa mnogo manjši.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  matej1111 Čet Nov 15, 2012 3:13 pm

Serbus

Bi mi prosim lahko kdo poslal sistem na ZS? Hvala.
matej1111
matej1111

Število prispevkov : 1
Join date : 15/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  nevtro Čet Nov 15, 2012 3:54 pm

Orlaya je napisal/a:Ena varianta, ki sem jo poskusil je lay na nizke kvote in sicer tiste, ki rastejo - npr. lay 1 goal or more in potem back. Stvar je v tem, da je povsem isto, če daš back 1,10 in potem lay 1,09 ali pa najprej lay 1,09 in nato back 1,10. Isti učinek, tveganje oz. vložek pa mnogo manjši.

Citiram ta post ker:

1. stvar ni povsem ista saj za isti rizik dobiš 10x več, če uspeš najprej layat po 1,09 in nato back 1,10

2. je to eden najboljši namigov za ta "sistem" in si ga velja še kako zapomnit. Bravo Orlaya @
nevtro
nevtro

Število prispevkov : 15
Join date : 16/08/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  memphis Čet Nov 15, 2012 5:20 pm

Nevtro, meni je pa všeč, da si dal "sistem" pod narekovaje.
Kajti tole kar dotični avtor prodaja, zame ni nikakršen sistem.
Sam uporabljam betfair že cca 10 let in že od začetka, ko stavim
back kvoto, jo nastavim višje kot dejansko je, ali lay kvoto nastavim
nižje kot dejanski je. To se mi zdi osnova trgovanja na betfarju in
ne nek hud, dobičkonosen in oh in sploh sistem.

Tako da me vedno znova preseneča, da ljudje še vedno nasedajo tem
stvarem in dejansko plačajo 100€ za osnovo trgovanja.
Jaz se lahko marsikaj spomnim, postavim tri pravila, ki bodo zvenela skrajno
resna in pomembna, apeliram ljudi na skrajno disciplino, drugače stvar ne
deluje in tako lepo zapakirano prodajam.

Brez zamere, ampak najbolj smešni so mi pa ljudje, ki pišejo, da nočejo objaviti "strategije" javno, zaradi zaščite avtorja. A mi lahko kdo pove kakšne zaščite?
A ima dotični avtor stvar patentirano? A ste dobili originalen račun, ko ste kupili "sistem"?. Torej o kakšni zaščiti govorimo. Človek vas nateguje, na črno prodaja nek kvazi "sistem", vi bi ga pa ščitili.

Uporabite zdravo pamet. Ali bi se vi ukvarjali s prodajo nekega "sistema" in nudili podporo za pičlih 100€, če pa ta sistem res deluje in z njim služite miljone.
Podobna zgodba je donm**e. Človek služi dnevno 1000€ in več (čudi me, da letos ni bil na lestvici najbogatejših Slovencev), a hkrati se ukvarja s prodajo nekih sistemov, za katere celo trdi da so surebet.

Fantje pamet v roke, pa ne nasedajte takim stvarem.

memphis@sorry za popravek:** Lp, Admin
memphis
memphis

Število prispevkov : 5
Join date : 13/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Čet Nov 15, 2012 5:49 pm

Nevtro, se strinjam. V bistvu sva napisala oba isto: jaz sem napisal, da za isti dobiček manj vložiš, ti pa da za isti vložek več dobiš Smile
To, kar bi tukaj še pasalo zraven je, da na en način staviš proti koncu tekme (back 1,10, lay 1,09), na drug način pa na začetku tekme (lay 1,09, back 1,10).
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Admin Čet Nov 15, 2012 6:35 pm

Za objavljanje raznih prodajnih zadev, imamo narejeno posebno rubriko, v kateri se lahko po mili volji smeti z raznimi ponudbami LINK
Zakaj ne, vsak sam sprejema svoje odločitve kako zapraviti denar. O prepričevanju, kako se to ne dela, je bilo pa že toliko povedanega, da lahko le še žeblje zabijamo v glavo, tistim, ki to počnejo. Prav s tem namenom je bila rubrika ustvarjena in lucirana daaaleeeč stran od ostalih tem, ker se je že v praksi pokazalo, da oboje ne gre skupaj! Najbolj je smešno, da objavljenega ni bilo še nobenega posta, ogledov pa že 500 Laughing

Z možnostjo objave takozvanih smeti, smatram forum prijaznejši in bolj odprt, navsezadnje se vidi rezultat že tukaj, začelo se je s; "kaj mislite" Wink.
Kakor koli...forum gradimo uporabniki sami, v 21 stoletju se zavedamo osnovnih pravil in bontona...tukaj bi vsem izrazil zahvalo. hand

p.s.:zahvala tudi vsem, ki ta "sistem" dopolnjujete....v kratkem lahko od avtorja pričakujemo DRUGO IZDAJO! :Đ)


Nazadnje urejal/a Admin Čet Nov 15, 2012 7:21 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 22
Join date : 05/03/2012

https://cashmam.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Mammuth Čet Nov 15, 2012 6:55 pm

Tako je Admin, vsak se sam odloči, kaj bo kupil, kaj ne bo kupil, vsak ima pravico, da s svojim denarjem počne, kar želi. Nekateri morda potrebujemo potrebujemo plačljiv nasvet in smo pripravljeni plačat več, drugi manj, nekateri raziskujemo sami, pač stvar vsakega posameznika.
Mammuth
Mammuth

Število prispevkov : 12
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 5 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 5 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu