CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

+4
kukuc
Klemen17
Luzork
Bozo
8 posters

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Tor Mar 20, 2012 3:07 pm

Odprl sem novo temo za probo.
Ta sistem je poizkušal že nekdo na Cashbaby forumu in ga bom jaz poizkusil še 1x deliti z vami. Gre namreč za tekme, na katerih mora past vsaj 1 zadetek, izbira tekem pa bo pri meni potekala na stavnici Betfair. Vsaj za mene je to eden najbolj sigurnih stav, ker ob pravi izbiri tekem, skoraj vedno pade vsaj en gol, se pa tudi lahko opečeš. Začel bom s 30 euri in potem računam da bom po 20 ali 30 tekmah vložek dvignil. Lahko se odigra stavo pred tekmo ali med tekmo, če je seveda v živo in se kasneje odda stavo, ko se kvota še dvigne ( nekje po 15 minutah je kar idealno).Po dobljeni stavi se vložek in dobitek prišteva in vse vloži na naslednjo izbrano tekmo. Od začetka bojo dobitki šli počasi, potem pa strmo navzgor.

- Za prvo tekmo sem izbral romunjsko ligo Gaz Metan Medias v CS Mioveni , kvota za 1 goal or more pa je 1.08, jaz bom odigral nekaj minut kasneje, da bo kvota vsaj 1.1 oz. bom nastavil stavo že v Betfairu, ko pride do 1.1 kvota, da mi jo sprejme

1. tekma - vložek 30 €, kvota 1.1 = izplačilo 32.85 €

Srečno
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Luzork Tor Mar 20, 2012 5:55 pm

Pozdravljen, smo se že srečali na Cashbaby.
@ za zadetek.
Tudi sam sem pred leti že pilil na ta način, le da sem še pred stavo preverjal marketa CS in Total Goals. Velikokrat se nista pokrivala. Včasih se je bolj splačalo stavit Lay 0-0, kot 1 goal or more in obratno. Razlike niso velike ampak vsakega centa je škoda.
Čimveč krogov ti želim, jaz sem jih največ obrnu 16. Pa bi verjerjetno bilo še več, če se ne bi prehitro odločeval pri izbiri.
Nove žoge so v prid temu sistemu, bolj letijo v gole icon_mrgreen
Luzork
Luzork

Število prispevkov : 154
Join date : 06/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Tor Mar 20, 2012 6:00 pm

Ja romunsko ligo sem zamudu oz. Mi ni sprejelo stave in sem odigral prek telefona elfsborg - halmstad over 0.5 v 40'nekje pol je pa gol padel. Sem prek telefona gor. Bom preveril tud ostale variante ja. Problem je ko hoces cim vec tekem na dan narest in hitro zapravis vse.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Klemen17 Tor Mar 20, 2012 9:56 pm

Lepo lepo, čimveč tega Neutral Neutral
Mogoče ti bom sledil, pa verjetno bom še sam kako varjanto odprl da bo se čimveč začelo dogajat.
GL!
Klemen17
Klemen17

Število prispevkov : 67
Join date : 07/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Sre Mar 21, 2012 7:54 am

Včeraj sem odigral med šihtom in še vključno z nočno tekmo 3 tekme. Kot sem rekel mi nekako ni uspelo ujeti željene kvote v romunski tekmi in sem potem izbral naslednje tekme:

1. tekma Elfsborg v Halmstads / Over/Under 0.5 Goals vložek 30 € , kvota 1.14, izplačano =33.99€

2. tekma Hoffenheim II v Memmingen 07 / Over/Under 0.5 Goals vložek 33.99 € , kvota 1.1, izplačano =37.22 €

3. tekma Bolivar v Junior / Over/Under 0.5 Goals vložek 37.22 € , kvota 1.06, izplačano =39.34 €

Danes bom začel s tekmo Seongnam-Tianjin Teda ki se začne že ob 11 uri. Kvota pred tekmo je 1.06, ampak bom počakal če jo ujamem na 1.1 vsaj in potem vplačam.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Sre Mar 21, 2012 10:58 am

4. tekma - Ker je na tekmi kjer sem jo izbral padel prehitro gol sem čakal kvoto 1.11 na naslednji tekmi Kashiwa Reysol 3-0 (3-0) Jeonbuk Hyundai M. vložek 39.34 € , kvota 1.11, izplačano =43.45 € in tako grem na naslednjo tekmo spet, ki jo bom spet izbral naključno, ampak takrat bom spet na šihtu in bom izbral, ko bom imel čas in počakat dovolj visoki kvoto, po nekaj minutah tekme.

P.S. A ima kdo mogoče kontakt od MIJE, ki je bil član na cash baby forumu, njega kar pogrešam, ker je bil vedno poln novih zamisli.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  kukuc Sre Mar 21, 2012 12:30 pm

Bravo za gole in kar tako naprej!!! Smile Bozo, zanima me po kakšnem ključu izbereš tekmo za over 0.5? Hvala

Za Mijo pa tudi mene zanima, če mogoče kdo ve kje je? Smile
kukuc
kukuc

Število prispevkov : 10
Join date : 19/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Sre Mar 21, 2012 3:29 pm

kukuc je napisal/a:Bravo za gole in kar tako naprej!!! Smile Bozo, zanima me po kakšnem ključu izbereš tekmo za over 0.5? Hvala

Za Mijo pa tudi mene zanima, če mogoče kdo ve kje je? Smile

Ja malo pogledam kdo s kom igra, ce ekipa dosega dost golov. Sicer brez gola ni dost tekem,jih je pa danes ze bilo ce pogledas malo. Lani me je mislim da Real Madrid zajebal, ko je igral 0-0 pa sem tako zgubu ze velik denar.

Ja Mija bi bil fajn tle, se marsikaj domisli. Wink
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  kukuc Sre Mar 21, 2012 9:14 pm

Malo je rizično, ker se vseeno lahko zgodi da ni gola. Jaz bi igral to strategijo vendar bi mogoče izbiral tekme, ki imajo zelo nizek over 2.5 (vsekakor pod kvoto 2, okoli kvote 1.6), da je predvideno čimveč golov. Pa še to je vprašanje ampak kakor sem gledal bi danes in play tekme šle na tak način skozi.
kukuc
kukuc

Število prispevkov : 10
Join date : 19/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Orlaya Sre Mar 21, 2012 9:15 pm

Pozdravljeni vsi skupaj. Sem brskal po internetu in naletel na tale forum in vidim, da ste tu skoraj vsi iz Cashbaby. Lepo. Bomo verjetno spet skupaj zaslužili nekaj denarcev. Imam kontakt od Mije.... jutri bom poskusil navezati stik z njim in morda se bo tudi on pojavil tukaj. Do takrat pa lep pozdrav.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  kukuc Sre Mar 21, 2012 9:21 pm

Orlaya, welcome back tudi tebi Very Happy Počasi se bomo nabrali vsi Very Happy
kukuc
kukuc

Število prispevkov : 10
Join date : 19/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Sre Mar 21, 2012 10:59 pm

Pozdravljen Orlaya Very Happy

Kar se tiče tekem ni pogoj samo kvota, saj je veliko tekem ko imajo po 2.50 kvoto obe ekipi pa je golov kolk hočeš. Jaz bolj zgodovino spremljam.Mislim da sem že napisal lani, je Real eno tekmo se mi zdi igral 0-0 al Barca, nisem ziher in tam so mi zjebali stavo. Kar se tiče golov jih je full, nizozemska liga norveška in take lige uzameš ko je dost golov in mora čez it. Ampak jaz čakam kvoto 1,1 v živo, z 1,04 nisem zadovoljen. Ko pridem, če pridem do 200 eurov vzamem vložek ven in igram naprej, če rata tud do 500 eurov, pa pol dnevno pobiram od tekem dobiček in si na račun dajem.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  kukuc Čet Mar 22, 2012 4:31 am

Ja tako je. Zgodovina je pomembna, vendar nisem imel v mislih, da imata obe oz. ena ekipa kvoto pod 2.50. Govoril sem o tem, da je na Goal marketu under/over 2.5 dobro, da je over 2.5 pod kvoto 2. S tem BF "napoveduje" več golov na tekmi.
kukuc
kukuc

Število prispevkov : 10
Join date : 19/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Čet Mar 22, 2012 7:58 am

kukuc je napisal/a:Ja tako je. Zgodovina je pomembna, vendar nisem imel v mislih, da imata obe oz. ena ekipa kvoto pod 2.50. Govoril sem o tem, da je na Goal marketu under/over 2.5 dobro, da je over 2.5 pod kvoto 2. S tem BF "napoveduje" več golov na tekmi.

Ja verjetno sem narobe prebral, kar si mislil in to seveda zelo drži in je tud dobra stvar s katero se pregleda napoved tekem pri over 2,5 .
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Čet Mar 22, 2012 8:11 am

No včeraj sem odigral še 2 tekmi.
5. tekma Getafe B v Celta B / Over/Under 0.5 Goals vložek 43.45 € , kvota 1.1, izplačano =47.57 €

6. tekma The Strongest v Internacional / Over/Under 0.5 Goals vložek 47.57 € , kvota 1.12, izplačano =52.99 €

Danes bom poskušal izbrati kakšno tekmo iz večernih ur, če bom imel čas.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  kukuc Čet Mar 22, 2012 12:15 pm

Bravo, kar tako naprej. Počasi se ti bom pridružil Wink
kukuc
kukuc

Število prispevkov : 10
Join date : 19/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Čet Mar 22, 2012 2:32 pm

Danes sta dve tekmi ob 18. in 19. uri že. Rapid Bukaresta igra in kasneje bolgarska liga še, CSKA Sofia, upam da bom uspel ujet katero od tekem.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Orlaya Čet Mar 22, 2012 4:25 pm

Božo, če ni skrivnost, me zanima, če si dejansko imel le eno izgubljeno tekmo na ta način (lanska Barca al Real, vseeno), ker ko sem jaz enkrat v preteklosti poskušal, se je nekje med 10-im in 15-im poskusom skoraj vedno našla tekma, kjer ni bilo gola od nikoder. Je pa res, kot si že napisal, da je za izgubo pogosto kriv prevelik apetit po prehitrem zaslužku.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Čet Mar 22, 2012 4:44 pm

Orlaya je napisal/a:Božo, če ni skrivnost, me zanima, če si dejansko imel le eno izgubljeno tekmo na ta način (lanska Barca al Real, vseeno), ker ko sem jaz enkrat v preteklosti poskušal, se je nekje med 10-im in 15-im poskusom skoraj vedno našla tekma, kjer ni bilo gola od nikoder. Je pa res, kot si že napisal, da je za izgubo pogosto kriv prevelik apetit po prehitrem zaslužku.

Ja je bila samo ena, ampak ne vem točno katera tekma vmes, vem da sem bil tam nekje na 150 eurih, pa pol nisem eksperimentiral več, ampak nisem objavljal tega. Zdej pa nimam neke volje da bi igral klasične stave in sem rekel da hočem izključno to probat in zdej bom videl kako se bo razpletlo. Če pridem do 150 eurov poberem 30 vložka ven in grem dokler pridem. Mogoče bi tam na 500 eurih pol pobiral ven dobiček od vsake tekme, če bi šlo na ta način seveda. Pri kvoti 1.1 bi kar nekaj bilo, 50 nekje. Eden je na cashbaby testiral in je ne vem na kateri tekmi, nekje na 40 se mi zdi, da naletel na 0-0 in zgubu 800 eurov. Verjetno se spomni kdo. Sicer se pa kar da shajat, sam porešnost je hudič, ko hočeš čimveč tekem na dan pobasat. Very Happy
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Čet Mar 22, 2012 10:10 pm

7. tekma FC Vaslui v FC Brasov / Over/Under 0.5 Goals vložek 52.99 € , kvota 1.1, izplačano =58.02 €

8. tekma Santander v Sevilla / Over/Under 0.5 Goals vložek 58.02 €, kvota 1.11, izplačano 64.08 €

9. tekma Betis v Espanyol / Over/Under 0.5 Goals vložek 64.08 €, kvota 1.29, izplačano 81.73 €

Malago sem žal zamudu, mislim da še Velez igra tekmo in bom pregledal kaj je s to tekmo.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Pet Mar 23, 2012 8:23 am

10. tekma Velez v Deportivo Quito Over/Under 0.5 Goals vložek 81.73 €, kvota 1.1, izplačano 89.49 € Gol za 1-0 je padel šele v 89' in sem se že sprijaznil da bo 0-0, potem pa je končno zapiskalo, livescoreu Very Happy

11. tekma Atletico Nacional v Godoy Cruz / Over/Under 0.5 Goals vložek 89.49 €, kvota 1.06, izplačano 94.49 €

Danes bo pa potrebno bolj po pameti izbirat pare, čeprav v pokalu libertadores so bile ti dve ekipi zelo napadalni in Velež bi lahko odigral 0-0. Sta pa obe ekipi igrali zelo napadalno ampak sta golmana branila nemogoče.
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  dejrum Pet Mar 23, 2012 12:09 pm

Zaenkrat ti gre odlično. Samo tak dalje ... @
dejrum
dejrum

Število prispevkov : 17
Join date : 23/03/2012
Kraj : mb

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Pet Mar 23, 2012 10:03 pm

No danes je kar lep uspešen dan bil in zdaj so dobički že višji, zaradi večje banke. Very Happy


12. tekma SCR Altach v FC Lustenau Over/Under 0.5 Goals vložek 94.59 €, kvota 1.11, izplačano 104,47 €

13. tekma Emmen v Fortuna Sittard / Over/Under 0.5 Goals vložek 104.47 €, kvota 1.11, izplačano 115.39 €

14. tekma Wolfsburg v Hamburg / Over/Under 0.5 Goals vložek 115.39 €, kvota 1.1, izplačano 126.35 €

Če bom prišel jutri tam prek 150 eurov, bom verjetno kar 50 eurov dvignil, 30 sem vložil in spet začel dvigovat znesek vse do naslednje meje 300 eurov in pol kasneje spet poberem del denarja in nadaljujem do 500. To so tiste najboljše misli. Je pa res da zdej že strmo naraščajo zneski in si hitro na visokih cifrah. Danes bom verjetno poiskal eno tekmo še za ponoč, jutri je pa en kup lepih tekem spet, kjer bo priložnost za višanje dobitkov. Smile
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Orlaya Sob Mar 24, 2012 6:48 am

Čestitke Božo.... držimo pesti. @
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Bozo Sob Mar 24, 2012 10:52 am

15. tekma Kashiwa v Shimizu / Over/Under 0.5 Goals vložek 126.35 €, kvota 1.1, izplačano 141.96 €
Bozo
Bozo

Število prispevkov : 24
Join date : 20/03/2012

Nazaj na vrh Go down

Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO  Empty Re: Total Goals ( 1 goals or more ) strategija by BOZO

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu