CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kaj mislite

+24
kume
Admin
Klemen17
BetTraderManiac
memphis
Luzork
3palme
Mammuth
pe37ter
Ofcajt
joze1
jovica1969
Buco78
Orlaya
player178
guess
thor
Renof
PHOBiA
mija05
smilesp
greece007
nevtro
dejrum
28 posters

Stran 6 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Čet Nov 15, 2012 7:07 pm

PHOBiA je napisal/a:@mija05, kako potem razlagaš screenshote na avtorjevem blogu? Jih ponareja ali kaj?

Zdravo PHOBIA, nikoli nisem napisal ,da zadeva ne deluje, deluje, napisal sem nekatere taktike na kaki način lahko delamo taki profit. Jaz sem se pri mojem pisanju bolj osredotočil kaj bi se lahko igralo in na kaki način ampak danes vam je dober odgovor napisal član foruma memphis, kaj je napisal apsolutno drži in bom njegov prispevek pozneje citiral brez komentarja, da si zapomnite kaj je napisal, vseeno bi dal povdarek na en njegov odstavek.
citat, memphis:

Kajti tole kar dotični avtor prodaja, zame ni nikakršen sistem.
Sam uporabljam betfair že cca 10 let in že od začetka, ko stavim
back kvoto, jo nastavim višje kot dejansko je, ali lay kvoto nastavim
nižje kot dejanski je. To se mi zdi osnova trgovanja na betfarju in
ne nek hud, dobičkonosen in oh in sploh sistem.

Tako je, osnova tgovanja, ponudba-nastavitev na večjo kvoto; povpraševanje-zanimanje za ponujeno kvoto; kupi poceni prodaj dražje je osnova trgovanja in če zanimanje obstaja smo zmagali. Kaj se pa tiče njegovih screenshote, so lahko tudi prirejni ,če mene vprašaš, danes prelepit, izvleč iz nekega teksta samo pozitivne stvari in priredit kakor nam paše , ni nobena umetnost, no, za mene že ker sem v letih ampak mladim kateri poznajo z računalnikom delat prave vragolije, to ni problem, če pogledamo bolj natančno blog, je precej dni kadar ne igra, mislim da vem zakaj, bolje povedano ni sccreenshotov.


Nazadnje urejal/a mija05 Čet Nov 15, 2012 7:18 pm; skupaj popravljeno 1 krat
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Čet Nov 15, 2012 7:09 pm

memphis je napisal/a:Nevtro, meni je pa všeč, da si dal "sistem" pod narekovaje.
Kajti tole kar dotični avtor prodaja, zame ni nikakršen sistem.
Sam uporabljam betfair že cca 10 let in že od začetka, ko stavim
back kvoto, jo nastavim višje kot dejansko je, ali lay kvoto nastavim
nižje kot dejanski je. To se mi zdi osnova trgovanja na betfarju in
ne nek hud, dobičkonosen in oh in sploh sistem.

Tako da me vedno znova preseneča, da ljudje še vedno nasedajo tem
stvarem in dejansko plačajo 100€ za osnovo trgovanja.
Jaz se lahko marsikaj spomnim, postavim tri pravila, ki bodo zvenela skrajno
resna in pomembna, apeliram ljudi na skrajno disciplino, drugače stvar ne
deluje in tako lepo zapakirano prodajam.

Brez zamere, ampak najbolj smešni so mi pa ljudje, ki pišejo, da nočejo objaviti "strategije" javno, zaradi zaščite avtorja. A mi lahko kdo pove kakšne zaščite?
A ima dotični avtor stvar patentirano? A ste dobili originalen račun, ko ste kupili "sistem"?. Torej o kakšni zaščiti govorimo. Človek vas nateguje, na črno prodaja nek kvazi "sistem", vi bi ga pa ščitili.

Uporabite zdravo pamet. Ali bi se vi ukvarjali s prodajo nekega "sistema" in nudili podporo za pičlih 100€, če pa ta sistem res deluje in z njim služite miljone.
Podobna zgodba je donm**e. Človek služi dnevno 1000€ in več (čudi me, da letos ni bil na lestvici najbogatejših Slovencev), a hkrati se ukvarja s prodajo nekih sistemov, za katere celo trdi da so surebet.

Fantje pamet v roke, pa ne nasedajte takim stvarem.

memphis@sorry za popravek:** Lp, Admin
Nikakor ne bo odveč, če se ga še enkrat prebere zato citiram brez komentarja, stoji kot pribito kaj je napisano.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  guess Čet Nov 15, 2012 7:19 pm

Mija povej kateri dnevi so po tvoje tisti ko naj ne bi igral.
guess
guess

Število prispevkov : 6
Join date : 21/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Mammuth Čet Nov 15, 2012 7:29 pm

mija05 je napisal/a:
PHOBiA je napisal/a:@mija05, kako potem razlagaš screenshote na avtorjevem blogu? Jih ponareja ali kaj?

Zdravo PHOBIA, nikoli nisem napisal ,da zadeva ne deluje, deluje, napisal sem nekatere taktike na kaki način lahko delamo taki profit. Jaz sem se pri mojem pisanju bolj osredotočil kaj bi se lahko igralo in na kaki način ampak danes vam je dober odgovor napisal član foruma memphis, kaj je napisal apsolutno drži in bom njegov prispevek pozneje citiral brez komentarja, da si zapomnite kaj je napisal, vseeno bi dal povdarek na en njegov odstavek.
citat, memphis:

Kajti tole kar dotični avtor prodaja, zame ni nikakršen sistem.
Sam uporabljam betfair že cca 10 let in že od začetka, ko stavim
back kvoto, jo nastavim višje kot dejansko je, ali lay kvoto nastavim
nižje kot dejanski je. To se mi zdi osnova trgovanja na betfarju in
ne nek hud, dobičkonosen in oh in sploh sistem.

Tako je, osnova tgovanja, ponudba-nastavitev na večjo kvoto; povpraševanje-zanimanje za ponujeno kvoto; kupi poceni prodaj dražje je osnova trgovanja in če zanimanje obstaja smo zmagali. Kaj se pa tiče njegovih screenshote, so lahko tudi prirejni ,če mene vprašaš, danes prelepit, izvleč iz nekega teksta samo pozitivne stvari in priredit kakor nam paše , ni nobena umetnost, no, za mene že ker sem v letih ampak mladim kateri poznajo z računalnikom delat prave vragolije, to ni problem, če pogledamo bolj natančno blog, je precej dni kadar ne igra, mislim da vem zakaj, bolje povedano ni sccreenshotov.

Mija, tukaj se pa ne bi strinjal... če natančno pogledaš blog, vidiš, da so vidni prav vsi dnevi že za skoraj dva meseca... prav vsi. Celo printscreen za tri mesece je gor (nekaj časa nazaj).
Mammuth
Mammuth

Število prispevkov : 12
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Čet Nov 15, 2012 8:03 pm

guess je napisal/a:Mija povej kateri dnevi so po tvoje tisti ko naj ne bi igral.
Se opravičujem, sem pozneje še dodal in mogoče nisi več gledal,
dodal sem:
če pogledamo bolj natančno blog, je precej dni kadar ne igra, mislim da vem zakaj, bolje povedano ni sccreenshotov.
Slabi dnevi se ne dajejo v objavo, enostavno se komentira, da niso primerni za igrat.
Jaz mislim, da smo v bistvu o tej temi vse napisali, nazadnje bi samo napisal in to ne vem kolikokrat, ne nasedat, ni opcije brez tveganja in tudi kadar je pavza ali polčas obstaja tveganje, sistem je tako dodelan da ne dopušča napake igralca, tudi v polčasu ne, strategij za igranje je ogromno ampak ni vsaka strategija za vsakega, vsaka strategija igranja ima tudi po nekaj različnih taktik in vedno je tako, kar za enega deluje za drugega je zadeva neizvedljiva ali ne deluje, smo si različni, čas za igranje nam je različen, banke imamo različne, sam profil posameznika je različen, psihična stabilnost posameznika je različna, znanje posamiznika je različna, delovne navade posameznika so rezlične, znanje in poznavanje Betfairja so različni, in še in še bi lahko našteval. VERJEMITE, AVTORJI PRODAJE NE ZANIMA ,ČE BOSTE VI IMELI PROFIT Z OPCIJO KATERO BOSTE KUPILI AMPAK SAMO DENAR KATEREGA BO POKASIRAL, DA O MORALI AVTORJEV PRODAJE NE PIŠEM. ČE BI AVTORJI PRODAJE ZANIMALO ALI BO KUPEC ZADOVOLJEN,BI NAJPREJ POMISLIL O PROFILU KUPCA IN LASTNOSTIH, bar o nekaterih katere sem prej napisal. Nekateri bi se morali zavedat, da z svojim početjem so lahko botri, (tudi taki botri obstajajo, ker tragedije se dogajajo), raznim tragedijam, kot družinskim, tako osebnim.
In še eno si dobro zapomnite, ni surebeta na Betfairu in nikoli ga ne boste našli, edino če se igra v sklopu stavnic kjer najdemo neko kvoto katera zamuja in je lay manjši kakor na neki stavnici. Mislim ,das smo to temo izčrpali in če je naslov teme bil KAJ MISLITE- je moj odgovor- Mislite z svojo glavo in vam bo uspelo.Lp
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Mammuth Čet Nov 15, 2012 8:08 pm

Mija, še enkrat: ko gledam blog, vidim, da so vključeni vsi dnevi in ni nobenega komentarja o slabih dnevih oz. o dnevih, ko ni primernih tekem.
Mammuth
Mammuth

Število prispevkov : 12
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Čet Nov 15, 2012 8:27 pm

Mammuth je napisal/a:Mija, še enkrat: ko gledam blog, vidim, da so vključeni vsi dnevi in ni nobenega komentarja o slabih dnevih oz. o dnevih, ko ni primernih tekem.
Od katerega datuma imaš ti vpogled v zgodovino, 4. oktober in vprašanje na vprašanje, "nimaš mogoče kakega moralnega mačka" in, kaj pa če avtorja bloga poznam in mi je maltene sosed.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Čet Nov 15, 2012 8:48 pm

Nehajte že s tem pregovarjanjem. Dejstvo je, da smo si ljudje različni in potrebujemo različne stvari. Nehajte sklepati po sebi: če zase mislite, da je kupovanje sistemov mimo, morda to ne velja za druge in obratno: če mislite da je to ok, to morda ne velja za druge. Preidimo k bistvu: pomoči drug drugemu pri doseganju dobička na Betfairu.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Klemen17 Pet Nov 16, 2012 9:03 pm

Mija05 je opisal ta "sistem", ki ga nekdo prodajam, veliko bolje kot pa ona navodila ki jih dobiš od tistega ko to stvar prodaja? ali se motim?
Nevem pa zakaj nobeden noče nič napisat, pomembnega s tem sistemo (tisti ki ste to kupili).
To je storil le Mija05 in se vidi da pozna Betfair v nulo.
Lp. Cool
Klemen17
Klemen17

Število prispevkov : 67
Join date : 07/03/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Mammuth Sob Nov 17, 2012 7:42 am

Mija05, na kateri način ti zaslužiš največ: ali je to trading ali kaj drugega?

Imaš tudi ZS.

Lp
Mammuth
Mammuth

Število prispevkov : 12
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  kume Sob Nov 17, 2012 9:05 am

Mene zanima kakšna je vaša banka,in če čakate da se kvota spremeni zgolj za eno decimalko ali puščate dle,ter kakšni so kaj zaslužki glede na banko,pa če vam vedno sprejme stavo itd ? če lahko mal opišete
kume
kume

Število prispevkov : 2
Join date : 09/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Sob Nov 17, 2012 3:21 pm

Mammuth je napisal/a:Mija05, na kateri način ti zaslužiš največ: ali je to trading ali kaj drugega?

Imaš tudi ZS.

Lp
Ni vprašanje kje se zasluži največ, ampak kaj deluje in kaj ne deluje, jaz sem si nekje leto nazaj omislil SHEMO in igram z pomočjo SHEME, trenutno se ukvarjam z testiranjem standardne SHEME, pomeni, da se bo vse dogodke igralo na enak način z enakimi opcijami. To bo sistem igranja za katerega mislim, da ne bo imel cene, kot krava katera daje veliko mleka.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  pe37ter Sob Nov 17, 2012 4:08 pm

Mija05, predvidevam, da ti shema, katero igraš že leta, prinaša dobiček. Kako to, da testiraš novo shemo? Meniš, da je nova manj tvegana ali da bo prinesla večji dobiček?


pe37ter
pe37ter

Število prispevkov : 27
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Sob Nov 17, 2012 4:48 pm

pe37ter je napisal/a:Mija05, predvidevam, da ti shema, katero igraš že leta, prinaša dobiček. Kako to, da testiraš novo shemo? Meniš, da je nova manj tvegana ali da bo prinesla večji dobiček?


Zdravo, ha ha ha zanimivo, vsem je misel usmerjena na dobiček, no prav je tako ampak ni lahko, so zadeve tako uštimane na Betfairu, da brez določenega tveganja ne gre, mislim povedat, da se vse opcije ne morejo pokrit z drugimi opcijami, ja lahko z časovno razliko 20-25 minut lahko eno opcijo pokrijemo in delamo na drugi tudi profit ampak v 25 minutah se marsikaj lahko zgodi.Sama SHEMA pomeni statistični podatek nekega dogodka in se igrajo opcije po statistiki, lahko se pogleda na moj blogger, naslov je v mojem profilu. Blogger je v fazi mirovanja saj nimam časa za objave in trenutno se ukvarjam z člani servisa na tem projektu. Obdelat statistiko za neki dogodek je precej dela in v prvi vrsti hočem z standardno SHEMO doseči standardno opcijo igranja za vse dogodke katere igram z pomočjo SHEME, posledično dosežem manj časa potrošenega za statistiko nekega dogodka saj opcije katere bodo se igrale v SHEMI bodo veljale za vse dogodke. Enostavno povedano, z standardno SHEMO pridobim večjo mobilnost.Lp


Nazadnje urejal/a mija05 Ned Nov 25, 2012 8:38 pm; skupaj popravljeno 1 krat
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Nejko Sob Nov 24, 2012 9:57 am

Orlaya, glede na to, kar si napisal v drugi temi (Cashbejba) me zanima, če boš res objavil tudi ta sistem in podobne plačljive. Hvala in še enkrat pozdravljam nov blog @
Nejko
Nejko

Število prispevkov : 2
Join date : 24/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Sob Nov 24, 2012 5:50 pm

Nejko je napisal/a:Orlaya, glede na to, kar si napisal v drugi temi (Cashbejba) me zanima, če boš res objavil tudi ta sistem in podobne plačljive. Hvala in še enkrat pozdravljam nov blog @

Zdaj sem več ali manj prišel skozi vse, kar imam od tega, kar je bilo na naši CashBaby. Zdaj gremo pa naprej z novimi objavami - tudi takimi po katerih sprašuješ, samo verjetno ne pod temi imeni.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Ned Nov 25, 2012 6:14 pm

PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Ned Nov 25, 2012 8:36 pm

Mislim, da preveč tvegaš pri nekaterih dogodkih. Drugač pa lepa predstava.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Ned Nov 25, 2012 9:05 pm

Hvala. Kaj misliš s tem, da preveč tvegam Very Happy
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Ned Nov 25, 2012 9:14 pm

PHOBiA je napisal/a:Hvala. Kaj misliš s tem, da preveč tvegam Very Happy
Da igraš kadar je že tekma v toku, neke opcije malce vlečeš v tok igranja in s tem posledično tvegaš če pride do spremembe. Drugač pa ,zelo dobro, za pohvalit.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Ned Nov 25, 2012 9:52 pm

Čak mal, zakaj bi vlekel v igranje? Sploh nikjer nisem napisal, da so vse stave po tej strategiji, ki se tu omenja Very Happy Res gre v večini za igranje ob polčasu, a ne po tej strategiji.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Ned Nov 25, 2012 10:04 pm

PHOBiA je napisal/a:Čak mal, zakaj bi vlekel v igranje? Sploh nikjer nisem napisal, da so vse stave po tej strategiji, ki se tu omenja Very Happy Res gre v večini za igranje ob polčasu, a ne po tej strategiji.
Ja, saj nisi ampak objavil si v tej rubriki, logično bi naj pomenilo ,da igraš to strategijo, zakaj ne odpreš novo temo.Vseeno zelo lepo.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Ned Nov 25, 2012 10:20 pm

No, saj je vmes tudi ta strategija, ampak ne veliko. Sem prilepil sem, ker mi je ta strategija dala to idejo o HT marketu Very Happy Pa hvala za pohvale. Na betfairu vse do sedaj nisem mel uspeha, bilo je nekaj profita nato pa je šlo vse v luft. Ni bilo discipline, money managementa in v stave sem vpletal svoa čustva ipd. Zgleda je bil ta "klik" pri meni.

Aja, pa obvezno en program, ki ma ladder. Js mam Geeks toy, ki je izjemno v pomoč tudi pri konjih. Sem tudi tam precej bil v plusu, pa nato po spremljanju dirke v in play po nesreči z miško potegnil prek konja in ga layal za 50€ na kvoto 4.2. Tega sploh nisem opazil vse do konca dirke, ko mi je nekaj manjkalo na računu Laughing
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  pe37ter Pon Nov 26, 2012 9:46 pm

PHOBiA je napisal/a:No, saj je vmes tudi ta strategija, ampak ne veliko. Sem prilepil sem, ker mi je ta strategija dala to idejo o HT marketu Very Happy Pa hvala za pohvale. Na betfairu vse do sedaj nisem mel uspeha, bilo je nekaj profita nato pa je šlo vse v luft. Ni bilo discipline, money managementa in v stave sem vpletal svoa čustva ipd. Zgleda je bil ta "klik" pri meni.

Lahko kaj več poveš o tej ideji?
pe37ter
pe37ter

Število prispevkov : 27
Join date : 11/11/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  player178 Pon Dec 03, 2012 3:12 pm

Mene zanima s kakšnimi zneski stavite pri tej strategiji? Ker jaz imam učasih problem da mi ne kupijo kvote čeprav je včasih velik nižja,je pa res da stavim majhen znesek.Je mogoče zato problem?
player178
player178

Število prispevkov : 16
Join date : 27/03/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 6 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 6 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu