CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kaj mislite

+24
kume
Admin
Klemen17
BetTraderManiac
memphis
Luzork
3palme
Mammuth
pe37ter
Ofcajt
joze1
jovica1969
Buco78
Orlaya
player178
guess
thor
Renof
PHOBiA
mija05
smilesp
greece007
nevtro
dejrum
28 posters

Stran 2 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Pon Okt 22, 2012 6:41 pm

Jaz sem sedaj eno tekmo izbral.Sam ne vem kako sliko plasirat tukaj.
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  thor Pon Okt 22, 2012 6:49 pm

čakamo mija05:)
thor
thor

Število prispevkov : 16
Join date : 29/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Pon Okt 22, 2012 7:51 pm

dejrum je napisal/a:Jaz vam ta sistem toplo priporočam... Ker zadeva funkcionira.

Se strinjam. Lahko pa rečem, da je tukaj prisotnega tudi veliko znanja in izkušenj. Glede na moje izkušnje je precej lažje začeti s pomočjo preko maila. Na mail dobiš še precej informacij, ki jih ni v samem sistemu.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Tor Okt 23, 2012 9:38 am

Če mislite, da ste s tem sistemom odkrili zlato jamo, se krepko motite, ker le ta ne obstaja. To je sistem za tiste, ki so lahko izjemno disciplinirani. Velikokrat se zgodi, da ne dobite matchanega niti 10€, kaj šele 300€ ali več. Pravtako se velikokrat zgodi, da dobiš matchan back stavo, pa potem laya ne dobiš ipd. Je pa ob pravilni uporabi na pravilnih tekmah in ob pravi discipliniranosti lahko profitabilen, to je jasno.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  guess Tor Okt 23, 2012 9:47 am

zakaj praviš da ob pravilnih tekmah, če pa na blogu piše da ga lahko uporabljaš praktično na vsaki tekmi
guess
guess

Število prispevkov : 6
Join date : 21/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Tor Okt 23, 2012 9:52 am

Maš odgovor na zs.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  nevtro Tor Okt 23, 2012 10:20 am

Tekme kjer je veliko vplačil nimajo težav z likvidnostjo (recimo današnje tekme Lige prvakov), problem se pojavi na tekmah nižjih/manj atraktivnih lig. Pa še tu je razlika od marketa do marketa...
nevtro
nevtro

Število prispevkov : 15
Join date : 16/08/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Tor Okt 23, 2012 10:25 am

Maš prav in nimaš prav, ker za sistem potrebuješ drugačno likvidnost. Več ne bom pisal, ni fer do avtorja.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Tor Okt 23, 2012 11:46 am

Točno tako je kot pišete. Ta sistem je za tiste, ki stavijo z namenom, da bodo nekaj zaslužili in ne le stavili za zabavo ne glede na izid. Potrebna je disciplina, držati se je treba pravil in upoštevati napotke in nasvete avtorja. V tem primeru bi sistem lahko bil zlata jama, saj kot vidimo po printscreenih tudi on ne dobi vedno veliko, včasih celo samo nekaj centov. Moje izkušnje so pač take - samo s sistemom brez pomoči je težko, s pomočjo pa sem jaz v enem tednu prilezel iz 50 eur banke na zdaj že 96 eur. To je bolje kot kadarkoli prej.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  smilesp Tor Okt 23, 2012 12:00 pm

Renof je napisal/a:Točno tako je kot pišete. Ta sistem je za tiste, ki stavijo z namenom, da bodo nekaj zaslužili in ne le stavili za zabavo ne glede na izid. Potrebna je disciplina, držati se je treba pravil in upoštevati napotke in nasvete avtorja. V tem primeru bi sistem lahko bil zlata jama, saj kot vidimo po printscreenih tudi on ne dobi vedno veliko, včasih celo samo nekaj centov. Moje izkušnje so pač take - samo s sistemom brez pomoči je težko, s pomočjo pa sem jaz v enem tednu prilezel iz 50 eur banke na zdaj že 96 eur. To je bolje kot kadarkoli prej.

Ali si bil zaćetnik na Betfairu? Ker, če ne pol mora biti sistem kompliciran, da rabiš še pomoč poleg navodil. Koliko pa ti dnevno vzame časa za stavit? hvala za odgovore!
smilesp
smilesp

Število prispevkov : 9
Join date : 15/06/2012
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Tor Okt 23, 2012 12:14 pm

Ne gre za pomoč pri samih stavah. Jaz že vem, kaj je to back in kaj lay. Gre za čisto preprosto zadevo, na katerih tekmah je najbolje staviti, kako jo izbereš, kaj je pri tem pomembno in tako naprej. Vse to je odločilnega pomena za uspeh. Aja, še po času si spraševal: prej sem cepetal na nuli in porabil kar nekaj ur dnevno za razne analize, zdaj pa porabim 10X manj časa, pa se mi je banka v enem tednu že skoraj podvojila. Ne bi rad preveč razlagal, ker ni fer do avtorja, kot je že PHOBiA rekel.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Tor Okt 23, 2012 12:21 pm

Koliko ti dnevno vzame je odvisno od osebe do osebe, moraš biti prisoten ves čas, ko stavljaš. Lahko samo eno tekmo, lahko pa jih 10 in več, ko je dobra ponudba.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Tor Okt 23, 2012 12:32 pm

Fantje, to je eden najboljših sistemov doslej. Glede na to, kar zdaj vidim, lahko potrdim, da vse na blogu napisano drži. Sicer moram zadevo še testirat, ampak moja prva tekma je šla gladko skozi in je vse zelo razumljivo.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Tor Okt 23, 2012 1:10 pm

Aja, pa da ne boste pričakovali izjemnih dobitkov Very Happy Za take rezultate, kot jih ima avtor, rabite veliko banko. Ampak osebno priporočam kakih 100€, nič več. S sistemom se bo banka dvigovala, z njo pa tudi vaše znanje in izkunje ter disciplina.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Sre Okt 24, 2012 6:02 am

Moja banka je 200 eur in sem v enem dnevu dobil 18 eur. So kar točni podatki, o katerih se piše na blogu, koliko je potrebno imeti za 1 euro profita... Tudi jaz mislim, da je 100 eur dovolj za začetek, mogoče celo samo 50 eur, da nabereš izkušnje in se predvsem naučiš discipline. Največja motivacija pa je zagotovo rast banke.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Sre Okt 24, 2012 9:17 am

Torej daješ nekje 70€ na back stavo?
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Sre Okt 24, 2012 10:02 am

PHOBiA je napisal/a:Torej daješ nekje 70€ na back stavo?

Ja, približno. Včasih samo 50, včasih pa 100 ali pa če vidim, da gre dobro tudi več. Povprečje je pa nekje 70 eurov.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Sre Okt 24, 2012 10:17 am

Maš pa jajca Very Happy Js še ne upam, 20€ max trenutno Laughing
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Buco78 Čet Okt 25, 2012 7:04 pm

Ja, tudi jaz sem kupil ta sistem in res deluje, zanima me pa sledeče, če uporabljate za trgovanje kakšen program npr. GeekToy ali stavite kar na Betfairovi strani? Sam se nekaj nagibam k nakupu omenjenega programa.

LP in GL
Buco78
Buco78

Število prispevkov : 1
Join date : 29/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Orlaya Čet Okt 25, 2012 8:06 pm

Buco78 je napisal/a:Ja, tudi jaz sem kupil ta sistem in res deluje, zanima me pa sledeče, če uporabljate za trgovanje kakšen program npr. GeekToy ali stavite kar na Betfairovi strani? Sam se nekaj nagibam k nakupu omenjenega programa.

LP in GL

Jaz vse delam samo preko Betfairove strani in sem zadovoljen.
Orlaya
Orlaya

Število prispevkov : 36
Join date : 21/03/2012

http://betfair.blogspot.si/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  PHOBiA Čet Okt 25, 2012 8:14 pm

Tudi jaz ne uporablam programov, sploh zdaj, ko ma betfair tist green button za oprazdelitev profita/minusa.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  thor Pet Okt 26, 2012 9:45 am

drugače je betangel free verzija mal okrnjena ampak dela
thor
thor

Število prispevkov : 16
Join date : 29/04/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty odlican sistem

Objavlja  jovica1969 Pet Okt 26, 2012 3:36 pm

dejrum je napisal/a:http://befayre.blogspot.com/

Ta sistem stane 100 eur, kakšno je vaše mnenje?

Probao sam ovaj sistem i jedan je od najboljih koji sam dosad video a bavim se betfairom nekoliko godina.Ko god da kupi ovaj sistem nece se pokajati jer ce ulozeni novac brzo povratiti.I ne samo to nego ce vam ovaj sistem dati ideju kako da usavrsite vase sisteme koje vec imate.
Jos jednom ocena za ovaj sistem od 1 do 10 je cista 10.
Izvinjavam se svima sto pisem na Srpskom jeziku jer Slovenacki ne znam.Nadam se da ste menesto razumeli.
Pozdrav svima
jovica1969
jovica1969

Število prispevkov : 1
Join date : 26/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  mija05 Sob Okt 27, 2012 1:59 pm

mija05 je napisal/a:Zdravo vsem, mislim, da se gre o skalp neke kvote, nastavi se kvota back kakor jo kaže lay, če je naprimer trenutna kvota back 1,30 in lay 1,32, se na back nastavi 1,32 in čaka,da jo nekdo kupi, izbira se trenutek kadar se nič ne dogaja kot menjava igralcev, žoga za golom in podobno.Lahko se prakticira tudi med polčasom saj tudi med polčasom kvote ne mirujejo. Potrebno je imet 100% disciplino pri takem igranju in občutek za rast in pad kvote, kvota se vedno nekoliko dvigne kadar začne padati in to so momenti katere je možno koristit čez celo tekmo.Vložki niso mali ampak trajanje takega trejda traja nekaj sekund,takoj kadar nam pokaže profit se prodaja ali porazdeli,vsaka napaka ali kalkolacija za večjim profitom je lahko usodna.Seveda tako trejdanje niti pod razno ni 100% saj se lahko zgodi marsikaj od suspenda do tehnične težave. Aktualna opcija takega igranja je under 2,5 gola, tik pred polčasom kvota na under bo vedno padla in med polčasom tudi ampak samo za nekaj trenutkov, potem se spet vrne na svoj raven od prej.
Druga opcija je, da se plasira kar nekaj dni pred dogodkom na določeno tekmo in se čaka na Betfairu pad kvote, tekme se izbirajo na naši stavnici -ŠPORTNA LOTERIJA ker so zelo počasni pri usklajevanju kvot, profit se lahko napravi že prej kakor se je pa tekma začela na obeh straneh, vrednost kvote lahko pade tudi včasih za 25 točk in pri vložku 100€ in potem lay na BF imamo siguren profit.Mislim, da sta lahko samo ti dve opciji z takim igranjem ali sklap kvote v živo ali plasiranje na določen dogodek že nekaj dni vnaprej.Lp
Tolko samo, da potrdim moje trditve pred dnevi, ponuja se strategija skalp kvote, če si bolj spreten lahko to počneš čez celo tekmo, če ne, lahko tudi kadar je polčas in se nič ne dogaja. Lahko zatrdim ,da zadeva deluje ampak ni nič novega in nisem niti pričakoval kaj novega, Betfair poznam v nulo, vem kaj je izvedljivo in kaj ni, ni 100% opcije in je tudi ne bo, tuda tale ni 100% ampak ne bi rad kaj več, je pa tako, da brez discipline še tako dobra strategija ne deluje.Mogoče bom na svojem blogu napisal kaj več ampak trenutno nimam časa.Lp
mija05
mija05

Število prispevkov : 51
Join date : 12/10/2012

http://mija05.blogspot.com/

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Renof Sob Okt 27, 2012 2:13 pm

Moje mnenje je, da to sicer je neke vrste skalp kvote, a vendar se je treba zavedati, da brez znanja in discipline ne gre. Poskušal sem že z vsemi mogočimi strategijami, tudi skalp, pa nisem bil uspešen. Treba si je izbrati eno taktiko in se je držat. Kar se tiče tega sistema, Very Happy dvomim, da je prav veliko takih, ki so tako uspešni, kot avtor kaže na blogu.
Renof
Renof

Število prispevkov : 23
Join date : 15/10/2012

Nazaj na vrh Go down

kaj mislite - Page 2 Empty Re: kaj mislite

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu