CashMam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PHOBiA trading

+8
nevtro
player178
guess
mmaestro
mackon
Admin
Orlaya
PHOBiA
12 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  memphis Čet Nov 29, 2012 8:59 am

Citiram: "Da izračunam znesek ki mi bo na obeh marketih prinesel enako zapravim pol minute ali več..."
Greece007, zato so različni stavni programi, ki ti sproti preračunavajo dobiček ali izgubo in imajo možnost porazdelitve dobička ali izgube zgolj s pritiskom na en gumb.

Je pa betfair pred kratkim prenovil svojo stran in zdaj imaš to opcijo tudi na betfairju, brez uporabe dodatnega programa. Ne vem zakaj tega ne uporabljaš.
Če ti avtomatsko odpre staro stran, imaš desno zgoraj, pod svojo bilanco denarja
stavek: "Don’t settle for less – go to our new site". Klikni na to in te bo vrglo na novo stran.
Mislim, da je to zelo uporabna novost. Kapo dol betfairju, da se trudi vedno znova uvajati novosti, ki so v pomoč uporabnikom.

memphis
memphis

Število prispevkov : 5
Join date : 13/11/2012

Nazaj na vrh Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  PHOBiA Tor Dec 04, 2012 4:38 pm

@greece007, tu sem naredil tako, da sem dobiček pustil na eni opciji in tekom tega, da je kvota padala, ker ni bilo golov takoj, sem potem kasneje razdelil dobiček med vse možnosti, kar mi je prineslo več denarja, kot pače bi razdelil ob polčasu. Bil pa sem tako v situaciji, ko nisem mogel izgubiti.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  PHOBiA Sre Dec 05, 2012 6:56 pm

PHOBiA trading - Page 2 Barcelona

Po objavi postave Barcelone,ki začenja tekmo z mladinci, je kvota na Barco strmo naraščala, kar sem seveda izkoristil Razz
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  PHOBiA Sre Dec 05, 2012 9:22 pm

PHOBiA trading - Page 2 Messi

Zakon Smile Vstop Messija in jaz takoj layam Benfico, saj pričakujem dvig kvote. In res, skoraj instantno je kvota skočila s 6 na 9 Cool
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  PHOBiA Sre Dec 05, 2012 9:50 pm

Messi poškodovan, po prvih informacijah naj bi šlo za vsaj 2 meseca počitka. Tako že layam Barco proti Betisu za vikend, sj bo kvota fix šla gor.

Edit: Kvota za čuda pada, pravkar je priletelo 4000€ na Barco Very Happy Js bom kar naprej layal.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  smilesp Čet Dec 06, 2012 8:25 am

PHOBiA je napisal/a:Messi poškodovan, po prvih informacijah naj bi šlo za vsaj 2 meseca počitka. Tako že layam Barco proti Betisu za vikend, sj bo kvota fix šla gor.

Edit: Kvota za čuda pada, pravkar je priletelo 4000€ na Barco Very Happy Js bom kar naprej layal.


Messi bo igral! Ni nič hujšega.
smilesp
smilesp

Število prispevkov : 9
Join date : 15/06/2012
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  PHOBiA Čet Dec 06, 2012 10:32 am

Ne ve se še, je vprašljiv za tekmo. Sem še enkrat stisnil lay, kvota IMO nižje ne bo šla, dvignila pa se bo, če bo objavljeno, da Mess izpušča tekmo, ali da začne na klopi.
PHOBiA
PHOBiA

Število prispevkov : 74
Join date : 22/07/2012

Nazaj na vrh Go down

PHOBiA trading - Page 2 Empty Re: PHOBiA trading

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu